Ziyaretçi sayısı
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret139765

USBIK 2020 TAM METIN/FULL TEXT TEST (GÜNCELLENİYOR)

EN SON GÜNCELLEME - 29.06.2020 ( saat 22:00 da yapılacaktır) 

Sayın USBIK 2020 katılımcılarımız, uzun bir çalışma sürecinden sonra sizlerin de büyük katkısıyla tam metin kitabımız yayıma hazırlanmıştır. 

Ancak  ORCID ve TELİF DEVİR BELGESİ eksik  olan katılımcılarımız beklenmektedir. 

Bu eksiklik giderilir giderilmez ISBN'lı tam metin kitabımız sitemizde yayımlanacaktır.

ISBN öncesi tam metin kitabı için tıklayınız

Test süremiz 30.06.2020 saat 22:00-da sona erecektir. Bu nedenle test yayını süreci boyunca kontrol edilmemiş, düzeltilmesi gereken yanlış ve eksiklikleri tarafımıza bildirilmemiş metin(ler)den söz konusu metin(ler)in yazar(lar)ı sorumludur.  

Katılımcılarımız CTRL+F tuşlarına basıp isimlerini yazarak tam metinlerine ulaşabilirler (Dosya büyük olduğu için, isminizi yazdıktan sonra, sayfa sayısına bağlı olarak bir süre beklemeniz gerekebilir).

Katılımcılarımız kendi metinlerini kontrol ederek gözümüzden kaçmış olabilecek eksiklikleri ve düzeltilmesi gereken diğer hususları mail yoluyla bize iletebilirler. 

Mail adresimiz: usbik2020@gmail.com 

Not: 30 Haziran 2020 tarihinde tam metin kitabı için İSBN-li alınacaktır. BU tarihten sonra herhangi bir değişikliğin yapılması hukuki ve teknik açıdan mümkün olmayacaktır. Bu nedenle  düzeltme taleplerinizi mutlaka belirtilen tarih öncesinde tarafımıza iletiniz.   

Dear participants of USBIK 2020 Congress, 

The Full Text Book is ready for test issue, which will prolong for two weeks. 

Click for Full Papers E-book (Prior to ISBN)

Participants can click CTRL+F to find their full texts.

We kindly ask our participants to inform us about any possible defects/errors/mistakes in their full texts by mail: usbik2020@gmail.com 

Note: Full texts in Japanese will also be included within several days.