Ziyaretçi sayısı
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret161055

USBIK2020 (Kayseri Uni.)

29 - 31 Ocak  2020 tarihleri arasında Kayseri Üniversitesi ev sahipliğinde  düzenlenecek olan “ 3.Uluslararası Sosyal Bilimleri Kongresine (USBIK 2020)”a katılmak üzere; sosyal bilimlerinin  farklı alanlarında çalışmalar yapan tüm akademisyenleri, araştırmacıları, uzmanları,Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerini  Kayseri'ye   davet etmek istiyoruz.   

Kongrenin amaçları:

1. Yerli ve yabancı akademisyenlerin, araştırmacıların, uzmanların ve uygulayıcıların yapmış oldukları çalışmaları bir araya getirerek sosyal bilimler alanında meydana gelen gelişmeleri, yenilikleri ve sorunları ele almak,

2. Bilim insanlarının bilgi ve deneyimlerini birbirlerine aktarabilmelerine ve bilimsel olarak tartışmalarına ortam hazırlamak,

3. Disiplinler arası çalışmaları ele almak,

Kongre dilleri Türkçe, İngilizce ve Japonca  olarak belirlenmiştir.

Sunumu gerçekleştirilen bildirilerin özetleri kongre özet e-kitabında 27 Şubat 2020 tarihinde yayımlanacaktır.

Tam metin göndermek isteyen katılımcılarımızın   bildiri tam metinlerini  3 Şubat 2020 - 4 Nisan 2020 tarihleri arasında web sitesi üzerinden sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Gönderilen tam metinler bilimsel kriterlere uygun şekilde değerlendirilecek ve  30 Haziran  2020 ISBN’li kongre e-kitabında yayımlanacaktır.        

 

NOT: Bilim  ve  Düzenleme Kurulumuzda yer alan üye ya da başkanlarımız akademik eşitlik ilkesinin korunması adına bildiri sunumu yapmayacaklardır. 

Kongre Yeri:

Açılış Programı : Erciyes Üniversitesi Kampüsü Turizm Fakültesi Konferans Salonu  

Oturumlar:  Kayseri Üniversitesi Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksek Okulu (Erciyes Üniversitesi Kampsünde yer almaktadır)  

 
 
Bilgi için: usbik2020@gmail.com

 Facebook adresimiz için tıklayınız