Ziyaretçi sayısı
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret93757

ŞARTNAME-BAŞVURU

ESER GÖNDERME, SERGİLEME VE İADE KOŞULLARI


-Eserlerde ölçü sınırlaması olmamakla birlikte başka bir yerde sergilenmemiş orijinal eser olmalı ve kolay taşınabilir olmalıdırlar.

-Her sanatçı en fazla iki eserle sergiye katılabilir.

-Eserler yüklenirken en az 300 dpi çözünürlükte çekilmiş 1 adet fotoğrafı (jpeg formatında) en geç 05 Ocak 2019 tarihine kadar aşağıda verilen linkte bulunan başvuru formuna  eklemeleri gerekmektedir.
-Sergiye iki eserle katılmak isteyen eser sahiplerinin  her bir eser için ayrı başvuru formu doldurmaları ve fotoğraf eklemeleri gerekmektedir.

-Sanat Bilim kurulu tarafından  eserler online ortamda değerlendirilecek olup sergiye katılmaya hak kazanan  katılımcılara  elektronik posta yolu ile haber verilecektir.  
- Sergiye katılma hakkı kazanan  eser sahiplerinin eserlerini kargo ile göndermeleri durumunda  sergileme, katılım belgesi ve e-katalog giderleri için 150 TL , sergiye eserleri ile birlikte katılmak istenmesi durumunda ise ödenecek katılım ücreti  250 TL'dir.

-Kongrede bildirisi olan ve sergiye eseri kabul edilen katılımcılar, sergi ve kongre için ayrı ücret ödemeleri gerekmektedir.
-Eser, kargo ile ya da elden ulaştırılabilir.
-Eser gönderimi esnasında yaşanan olumsuzluklardan organizasyon komitesi sorumlu değildir. Katılımcılar eserlerini kırılmayacak şekilde belirtilen adrese iletmelidirler.
-Geç gelen ve sergilenecek durumda olmayan eserler sergilenmeyecektir.
-Eser sergilenmeye hazır halde gönderilmelidir.
-Sergilenmeye değer görülen eserler en geç, 23 Ocak 2019 tarihinde  ilgili adreste olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.
-Eser sahipleri için katılım belgesi düzenlenecek ve sergilenen eserler kargo  ile geri gönderilecektir.
-Kargo ile gelen ve kargo ile iade edilen eserlerin kargo masraflarları katılımcıya aittir.
-Kargo ile gelen ve kargo ile geri gönderilen eserlerde oluşan hasarlardan sergi düzenleme kurulu sorumlu değildir.
-Eserleri iadeler Başvuru formunda belirtilen adrese yapılacaktır.
-Yanlış beyan edilen adres veya kargo görevlisinin eser sahibini adreste bulamama durumundan kaynaklanan iade işlemleri ve masraflardan düzenleme kurumu sorumlu değildir.

-Kayıt formunu dolduranlar yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırlar.